Hizmetler

Aletli Pilates, Hamile Pilatesi, Medikal Pilates, Çocuk Pilatesi - Kilo Verme, Sıkılaşma, Duruş Bozuklukları

Aletli Pilates ( Reformer Pilates )

Reformer Pilates gittikçe güçleniyor ve bunun iyi bir nedeni var. Sadece göbeğiniz için bir antrenmandan çok daha fazlası, reformer makinası tarafından sağlanan ek direnç tüm vücudunuzda gücü, esnekliği, dayanıklılığı, dengeyi ve duruşu artırmaya yardımcı olur.


Hamile Pilatesi

'' Güçlendirici bir doğum için hazırlanın '' Anneler için hamileliğin tüm aşamalarında ve doğum sonrası desteklemek için tasarlanmış, güvenli ancak zorlu bir aletli pilates programıdır . Egzersizler, gebeliğin ilk üç aylık döneminin itibaren kendine özgü ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde düzenlenmiştir .


Medikal Pilates

Kasları uzatarak ve sıkılaştırarak vücudu germek, güçlendirmek ve dengelemek için tasarlanmış bir egzersiz yöntemidir. Sınıfın odak noktası duruş, temel stabilite, denge, kontrol, güç, esneklik ve nefes almaktır. Bu, vücudunuzun günlük faaliyetlerini yerine getirmesine yardımcı olmakla ve aynı zamanda uzun vadeli faydalar sağlamaktadır.


Çocuk Pilatesi

Kaba motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak, duruşlarını iyileştirmek, bir sakatlığın üstesinden gelmek ve hevesli genç sporcular gibi çeşitli ihtiyaçları olan çocuklarla çalışıyoruz.